Xiaomi Dual-mode Mouse 2 | Wireless | 2.4 GHz, Bluetooth | White
- TootjadXiaomi
- Mudel: BHR8849GL
- Saadavus: 5
-
19€
Xiaomi Dual-mode Mouse 2 | Wireless | 2.4 GHz, Bluetooth | White
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Connection type | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 42.00 mm |
| Gross weight | 0.156 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Net weight | 0.103 kg |
| Number of buttons | 5 NULL |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2743 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product name | Dual-mode Mouse 2 |
| Seadme tüüp | Wireless |
| Sensors | Optical |
| Tare weight (kg) | 0.053 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | White |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




